Deje sa to!

O čom to celé je?

Záleží na TEBE! Chceme, aby si vedel/ vedela, že nám záleží na tom, aby si bol/bola v bezpečí. SME TU, všetci, chceme Ti pomôcť, nevzdávaj sa! Tu je len niekoľko z nás, ktorí vieme, o čom to je. Prosíme, venuj nám svoju pozornosť a pozri si, čo Ti chceme povedať.

Pridajte sa aj Vy ku kampani "Deje sa to"

Ak ste odborník (psychiater, psychológ,..), influencer, osobnosť spoločenského života, prosíme, pridajte sa k našej kampani DEJE SA TO.

Ako odborníci ste sa už určite vo svojej profesii stretli s človekom, ktorý uvažoval nad ukončením svojej bolesti samovraždou. Nenechali ste ho v tom a boli ste tam pre neho. Premýšľali ste nad tým, koľko takých ľudí ešte na Slovensku je, ale nemajú odvahu s tým za Vami prísť a radšej hľadajú pomoc na internete? My to vďaka našej práci na IPčku pozorujeme každý deň a bohužiaľ tie počty nie sú nízke. Viete však, že aj týmto ľuďom môžete pomôcť, povzbudiť ich k hľadaniu pomoci a niečo im odkázať. Tieto krátke videá (do 2 minút) sú dostupné na tomto portáli, ktorého cieľom je pomôcť ľuďom, keď na internete hľadajú informácie, návody na samovraždu a na sociálnej sieti Youtube. Chceme aj vďaka Vašim videám priniesť do ich života nádej.

Ak sa Vám to zdá ako dobrý nápad, natočte takéto video a pošlite nám ho prostredníctvom formulára v linku (Webshare, ulozto.sk,… ), aby sme zachovali čo najvyššiu kvalitu, prípadne ho pošlite na email: lenka@ipcko.sk. Ak chcete niečo odkázať, ale nie je vo Vašich silách natočiť video, tak nám pošlite krátky odkaz v textovej forme a priložte aj Vašu fotografiu.

ĎAKUJEME.

    • Vyplnte ak máte
    • Ak ste známejší skôr pod nickom, uveďte ten
  • Ak chcete odovzdať video odkaz, pošlite nám link na video, z kade si ho budeme môcť prevziať
  • Maximálna veľkosť fotografie 3MB. Prosím, nenahrávajte video.
  •  

Pomôcť však môžeš samozrejme aj v tom prípade, ak nie si odborníkom alebo influencerom!  Ako?

      Jednou možnosťou je zapojenie sa do nášho projektu Záleží na TEBE. Charakteristikou tohto projektu je zelený náramok, ktorý ste už možno videli na niekom okolo seba. Chceš zistiť viac? Čítaj TU!
      Druhou možnosťou je zdieľanie odkazu na zapojenie sa do projektov DEJE SA TO alebo ZÁLEŽÍ NA TEBE.

ĎAKUJEME, že pomáhate a chcete tu byť pre druhých. Aj VY tým prispievate k záchrane niekoho života!