Deje sa to!

O čom to celé je?

Záleží na TEBE! Chceme, aby si vedel/ vedela, že nám záleží na tom, aby si bol/bola v bezpečí. SME TU, všetci, chceme Ti pomôcť, nevzdávaj sa! Tu je len niekoľko z nás, ktorí vieme, o čom to je. Prosíme, venuj nám svoju pozornosť a pozri si, čo Ti chceme povedať.

Pridajte sa aj Vy ku kampani "Deje sa to"

Ak ste odborník (psychiater, psychológ,..), influencer, osobnosť spoločenského života, prosíme, pridajte sa k našej kampani DEJE SA TO.

Ako odborníci ste sa už určite vo svojej profesii stretli s človekom, ktorý uvažoval nad ukončením svojej bolesti samovraždou. Nenechali ste ho v tom a boli ste tam pre neho. Premýšľali ste nad tým, koľko takých ľudí ešte na Slovensku je, ale nemajú odvahu s tým za Vami prísť a radšej hľadajú pomoc na internete? My to vďaka našej práci na IPčku pozorujeme každý deň a bohužiaľ tie počty nie sú nízke. Viete však, že aj týmto ľuďom môžete pomôcť, povzbudiť ich k hľadaniu pomoci a niečo im odkázať. Tieto krátke videá (do 2 minút) sú dostupné na tomto portáli, ktorého cieľom je pomôcť ľuďom, keď na internete hľadajú informácie, návody na samovraždu a na sociálnej sieti Youtube. Chceme aj vďaka Vašim videám priniesť do ich života nádej.

Ak sa Vám to zdá ako dobrý nápad, natočte takéto video a pošlite nám ho prostredníctvom formulára v linku (Webshare, ulozto.sk,… ), aby sme zachovali čo najvyššiu kvalitu, prípadne ho pošlite na email: lenka@ipcko.sk. Ak chcete niečo odkázať, ale nie je vo Vašich silách natočiť video, tak nám pošlite krátky odkaz v textovej forme a priložte aj Vašu fotografiu.

ĎAKUJEME.

    • Vyplnte ak máte
    • Ak ste známejší skôr pod nickom, uveďte ten
  • Ak chcete odovzdať video odkaz, pošlite nám link na video, z kade si ho budeme môcť prevziať
  • Maximálna veľkosť fotografie 3MB. Prosím, nenahrávajte video.
  •